قوانین سایت

قوانین سایت


مدیریت وب سایت ضمن خوش آمد گویی به کاربران عزیز و گرامی تقاضا دارد که با در نظر گرفتن شرایط و مقررات، موارد زیر را رعایت نمایند: استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید. تمام مالکیت و حقوق محفوظ است. به استثنای مواردی که تحت قوانین کپی رایت مجاز شناخته شده، تکثیر، اقتباس یا ترجمه تمام یا بخشی از این سایت بدون کسب اجازه ممنوع است. تمام متون، گرافیک ها، طرح ها، محتوا و سایر فعالیت های انجام گرفته در سایت، تحت کپی رایت موسسه می باشد.

قوانین کلی سایت:

1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2. ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.
3. توهین به هر شخص، نژاد، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.
4. تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.
5. محتوای موجود در سایت نباید کپی برداری، بازتولید، دانلود، منتشر و برای عموم فراهم شود به عبارت دیگر محتوای سایت فقط برای استفاده شخصی شما می باشد نه استفاده تجاری.
6. رعایت هرگونه قانون وضع شده از سوی مراجع قضایی و حقوقی جمهوری اسلامی ایران از سوی کاربران، که مربوط به اینترنت و محتوای الکترونیک می باشد الزامیست.
7. هر گونه صحبت سیاسی و حزبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد. تمامی عکسها و همچنین نوشته های کاربران از نظر عدم مغایرات با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت تخطی کاربران ,‌علاوه بر حذف و عدم نمایش عکس و یا مطلب مذبور، اکانت کاربر متخلف نیز حذف خواهد گردید.
8. در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.
9. سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد.
10. تلاش برای تخریب اطلاعات سایت یا کاربران اختلال و در روند کار سایت به هر نحو ممنوع می باشد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

حق مالکیت

هرگونه لوگو، عکس و نام که مربوط به موسسه آئین ارقام تبریز و زیر مجموعه های آن و یا مربوط به محصولات و یا سرویس های آنها باشد دارای حق مالکیت قانونی و معنوی بوده و کپی برداری و هرگونه استفاده سو از آنها ممنوع می باشد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

محدودیت ها

اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی کنید. غیر از آن، سایر موارد استفاده از مطالب یا اطلاعات، غیر مجاز بوده، هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مالکیت اطلاعات و مطالب

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از عنوان دوره های آموزشی، سرفصل دوره های آموزشی، اهداف و توضیحات دوره های آموزشی، اخبار و اطلاعیه ها، همایش های و سمینارها، مطالب مربوط به مرکز تحقیق و توسعه، نشریات و سایر اطلاعات و مطالب درج شده در صفحات مختلف این سایت و مرکز، تحت کپی رایت موسسه بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

ساختار و طراحی سایت

کلیه طرح های گرافیکی، کدهای برنامه نویسی بکار رفته در طراحی سایت و همچنین ساختار سایت به تیم برنامه نویسی موسسه آئین ارقام تبریز محفوظ می باشد و استفاده از آنها بدون کسب اجازه از مدیریت موسسه آئین ارقام تبریز غیر مجاز بوده و هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اطلاعات علامت تجاری

تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند و فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

لینک به سایر سایت ها

لینک سایر سایتها و نهادها که در سایت قرار داده شده اند تحت تفاهم همکاری با این سایت می باشند و محتوای استفاده شده در سایتهای مذکور تحت قوانین مربوط به سایت و نهاد مربوطه می باشد.

بازخورد و انعکاس نظرات

تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیرمحرمانه تلقی شده و متعلق به موسسه می باشد. با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار موسسه قرار می دهید.

ثبت نام در سایت

ثبت نام در سایت از طریق فرم ثبت نام آنلاین فراهم شده است، هر فرد حقیقی یا حقوقی فقط مجاز است یک حساب کاربری ثبت کند و لازم به ذکر است که با یک حساب کاربری می توانید از تمام قسمت ها و سایتهای مربوط به موسسه آئین ارقام تبریز بهره مند شوید و لزومی به ثبت نام مجدد در سایر سایتها و بخشها نمی باشد. ثبت نام تکراری و نیز ثبت نام با اطلاعات سوری و اشتباه ممنوع است و حساب کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

تائید حساب کاربری

تمامی کاربرانی که قصد دارند از خدمات ما استفاده کنند باید بعد از ثبت نام آدرس ایمیل خود را تائید کنند، این موسسه این حق را برای خود محفوظ می داند در صورت نیاز از کاربر درخواست کند تا مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی و کپی شناسنامه را جهت اهراز هویت ارسال کند و نیز شماره تلفن همراه خود را تائید کند.

لطفاً در بخش ثبت نام موارد ذیل را رعایت فرمایید:

1. نام کاربری و کلمه عبور خود را به انگلیسی تایپ کنید.
2. نام و نام خانوادگی را به فارسی تایپ کنید.
3. حتماً شماره موبایل خود را ثبت کنید، این کار ما را در هنگام بروز مشکل در زمان پرداخت آنلاین و سایر مشکلات احتمالی، برای کمک به شما یاری می کند.
4. صحت کلیه اطلاعات وارد شده در قسمت ثبت نام سایت یا پورتال آموزش بر عهده کاربر و ثبت کننده اطلاعات می باشد و لازم به ذکر است که گواهی های صادر شده بر اساس اطلاعات مندرج در زمان ثبت نام صادر خواهد شد و مغایرت در این خصوص بر عهده کاربران بوده و در صورت مشاهده مغایرت گواهی پایان دوره آموزشی صادر نخواهد شد و همچنین کلیه خدمات مربوط به موسسه آئین ارقام تبریز و مرکز آموزش بر اساس اطلاعات مندرج در زمان ثبت نام ارائه خواهد شد به همین دلیل در ثبت اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید.
5. اطلاعات شخصی کاربران اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در اختیار هیچ گروه و سازمان دیگری قرار نمی گیرد و از طرفی کاربران موظف به حفظ امنیت و پسورد سرویس ها و پنل کاربری وب سایت و کلیه اطلاعات مهم دیگر هستند.

مراحل ثبت نام در دوره های آموزشی در پورتال آموزش

1. با توجه به اینکه لیست دوره ها و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام ثبت نام لازمست دانشجویان در مرحله اول به قیمت درج شده درصورتحساب توجه نمایند.
2. مشتریان در هنگام ثبت نام و پرداخت مبلغ دوره به صورت الکترونیکی باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.
3. کاربران عزیز قبل از ثبت نام در دوره ها حتما توضیحات مربوط به هر قسمت را کامل مطالعه کنید و بعد از اگاهی کامل اقدام به ثبت نام در دوره مربوطه نمایید. مدیریت سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباهات احتمالی ندارد.

روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر دانشجویان، این موسسه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:
1. پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)
2. کارت به کارت

لطفاً در بخش پرداخت آنلاین موارد ذیل را رعایت فرمایید:

1. در زمان پرداخت آنلاین، به هیچ عنوان از فیلتر شکن، VPN و پروکسی استفاده ننمایید.
2. در زمان پرداخت آنلاین، سعی کنید از رایانه شخصی استفاده نموده و از مکان های عمومی جهت پرداخت وجه آنلاین استفاده ننمایید و اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار سایرین قرار ندهید.
3. ثبت نام شما در دوره های آموزشی، حداکثر تا 24 ساعت (یک روز کاری) پس از پرداخت آنلاین، تایید خواهد شد.
4. به آدرس سایت و پورتال مرکز آموزش در زمان ثبت نام و پرداخت دقت نمایید و در صورت مشاهده مغایرت حتماً به مدیریت اطلاع دهید و همچنین صحت سایت مربوطه از طریق لوگوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی درج شده در سایت قابل رهگیری می باشد که با کلیک در آن می توانید اطلاعات موسسه را مشاهده نمایید.
5. در صورت بروز مشکل به هنگام پرداخت، مراتب را به ایمیل رسمی موسسه آئین ارقام تبریز یا مرکز آموزش اطلاع دهید و یا با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید.
6. پرداخت وجه جهت ثبت نام در دوره ها در تراکنش های پورتال مرکز آموزش ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
7. این سایت تحت بررسی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

سایر موارد

1. در صورتی که به مورد خاصی شکایت دارید موارد را به info@iaat.ir یا Aeenargham@gmail.com و یا از طریق فرم های مربوطه در قسمت "تماس با ما" اطلاع دهید. هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.
2. هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.
3. در صورت عدم رعایت قوانین سایت و اثبات تخلف, کلیه خسارت, غرامت و هزینه های وکیل بر عهده شخص متخلف بوده و موسسه نسبت به وصول آنها طبق قوانین و حکم دادگاه عمل خواهد نمود.
4. این موسسه ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.