شروع ثبت نام در دوره های آموزش حرفه ای و تخصصی

شروع ثبت نام در دوره های آموزش حرفه ای و تخصصی

تاریخ خبر :   1396/05/24

مرکز آموزش های حرفه ای و تخصصی خدمات آموزشی خود را در 20 گروه رشته و 5 گروه دوره آموزشی و مرکز سمینارهای تخصصی و حرفه ای و سایر مراکز حرفه ای و با بیش از 1500 دوره آموزش های حرفه ای و تخصصی، برای سازمانها، صنایع، شرکتها، سازمانها و نهادهای دولتی و غیر انتفاعی، مدیران، کارشناسان و سایر دانش پژوهان ارائه می نماید.

این مرکز در تلاش است تا گامی مؤثر جهت تبدیل شدن به یک مرکز آموزش برتر در سطح کشور و منطقه به ارائه خدمات آموزش های حرفه ای و تخصصی در جهت توسعه پایدار صنایع و سازمان ها و همچنین پیشرفت شغلی و علمی مدیران، کارشناسان و سایر دانش پژوهان بردارد.

مرکز آموزش های حرفه ای و تخصصی در راستای ارتقاء مهارتهای حرفه ای و تخصصی و انتقال دانش روز به مدیران، کارشناسان، دانشجویان، مهندسان و سایر دانش پژوهان و همچنین در جهت توسعه پایدار سازمانها، صنایع، شرکتها، سازمانها و نهادهای دولتی و غیر انتفاعی و سایر بنگاه های اقتصادی، دوره های گوناگونی را طراحی و برگزار می نماید.

این مرکز از اساتید برجسته و با تجربه، جدیدترین منابع آموزشی و طرح مسایل کاربردی از محیط های کاری جهت ارتقاء مهارت های حرفه ای شرکت کنندگان استفاده نموده و همچنین سعی در ارائه خدمات آموزشی به شیوه های نوین آموزشی می نماید و پس از پایان دوره های آموزشی، گواهینامه مربوط به دوره و ضمن خدمت از طرف برترین دانشگاه کشور یا انجمن های علمی و تخصصی اعطاء خواهد شد.

این مرکز در حال هماهنگی جهت راه اندازی رشته های کاربردی و همچنین دوره های حرفه ای و پیشرفته جدیدی را در برنامه خود قرار داده است که به محض نهایی شدن از طریق کانال های مرکز آموزش به اطلاع فراگیران گرامی خواهد رسید.

این مرکز دارای 5 گروه دوره آموزشی که هر یک از این گروه ها به رشته های تخصصی و هر رشته به دوره های مربوطه تقسیم می گردد که گروه دوره ها شامل موارد ذیل می باشند:

1. دوره های بلند مدت حرفه ای
2. دوره های کوتاه مدت تخصصی
3. دوره های کوتاه مدت کاربردی
4. کارگاه های آموزشی
5. پکیج های آموزشی

همچنین این مرکز دارای مراکز تحقیق و توسعه و مرکز ارتباط با صنعت می باشد که سازمانها، صنایع، شرکتها و سایر بنگاه های اقتصادی می توانند از خدمات حرفه ای و تخصصی این مراکز نیز بهره مند شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مرکز آموزش مراجعه نمایید و یا با کارشناسان مرکز آموزش تماس حاصل نمایید.